SrvIT | תמיכת IT עסקית | שרותי תמיכה מנוהלים | וירטואליזציה | שירותי מחשוב ותמיכה טכנית | שירותי IT לעסקים

שרותי מחשוב עסקי, תמיכת IT ומכירת חומרה ומחשבים

SrvIT הינה חברת תמיכה ותיקה המספקת שרותי מחשוב מנוהלים, תמיכת IT, ריטיינר IT ואבטחת מידע לעסקים ולחברות משנת 1996 כאשר ב 2012 הפכה לחברה בע"מ (שרות 111 מחשוב עסקי בע"מ). אנשי הסיסטם שלנו מיומנים ומנוסים מאוד במילוי מגוון המשימות הדרושות לניהול מערכות מחשוב לעסקים קטנים או גדולים ורגישים מאוד לחשיבותם של שרותי IT בארגון או בעסק של הלקוח.
SrvIT הינה יבואנית מוצרי 
Netgate הפועלים על pfSense ומספקים שקט נפשי לאנשי אבטחת מידע ורשתות ברחבי העולם.
כדי לספק ללקוחותינו שרות מצוין אנחנו עושים שימוש בכלים טכנולוגיים מקצועיים אשר מאפשרים לנו להרגיש את הקורה במערכות ה IT של לקוחותינו בכל זמן נתון וכך אנו מטפלים בתקלות עוד לפני שהן משפיעות על זמינותם של מערכות הIT ללקוח.
שרות תמיכה מנוהל במערך מחשוב של בית עסק (MSP) מצריך מומחיות, ידע וניסיון במספר רב של נושאים הקשורים לעולם הIT אשר מהווים את מכלול הפעילות העסקית של הלקוח – מרמת תשתיות הרשת, דרך תחזוקת מערכות ההפעלה ועד ניהול חומות האש ושרתי הענן של הלקוח.
אנו ב SrvIT מפעילים בעלי מקצוע מנוסים ומוסמכים המסוגלים לתת מענה לקשת רחבה של דרישות ומצבים בהם נדרש ייעוץ, שירות או פתרון לבעיות ולנושאים שונים במהירות וביעילות, תוך מתן דגש על זמני תגובה מהירים וביצוע פעולות תחזוקה מונעות ושגרתיות.

הנסיון הרב שצברנו במהלך השנים מאפשר לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים תחת אותה קורת גג. צרו קשר עכשיו וקבלו יעוץ בכל נושא IT ותמיכה.

מכירה, התקנה ושרות למרכזיות IP ממוחשבות בענן ובעסק

תמונה של טלפון IP מסונגנן

מרכזיות IP בענן

SRV we know IT מרכיבה מרכזיות IP  ממוחשבות מתקדמות המבוססות על מערכות הפעלה מסוג Linux אשר מצטיינות בגמישות מירבית ומספקות יציבות ואמינות כמו גם אפשרויות צמיחה והרחבה כמעט בלתי מוגבלות.

מערכות הניהול והבקרה של המרכזיות מאפשרות הפעלה יעילה ופשוטה של מערכת התקשורת בבית העסק כמו גם הוספה קלה ומהירה של שרותים נלווים כגון הקלטת שיחות, שלוחה במחשב נייד ועוד, ובכך לחסוך משמעותית בעלויות התקשורת.

להבדיל ממרכזיות אנלוגיות או דיגיטליות, מרכזיית IP מסוגלת לתקשר עם מערכות טלפוניה מעבר לתשתית הקיימת בבית העסק – לדוגמא שלוחה בעיר אחרת אשר מחוברת דרך האינטרנט אל המרכזייה כאשר השיחות בין השלוחה לבין המרכזייה הן מוצפנות, ללא עלות לשיחה פנימית, שיחות  מוקלטות, ועוד – ובכך להוזיל ולייעל עוד יותר את צריכת התקשורת של העסק.

שימוש במערכת הפעלה מסוג Linux ובמוצרי קוד פתוח כדוגמת מערכת הטלפוניה הנפוצה Asterisk, מאפשר, בין היתר, הוספת שלוחות ללא צורך ברכישת רישיונות עבורן – לינוקס הינה מערכת הפעלה חופשית ואין עלות רישוי, וללא מגבלת כמות ולכן עלויות המערכת מושקעות ברכיבים איכותיים יותר.

SRV we know IT משתמשת במוצרי החברות Snom, Yaelink, Grandstream, Fanvil, Digium ועוד אשר הוכיחו את עצמם כאיכותיים מאוד, אמינים מאוד ועמידים מאוד בכל תנאי שימוש לאורך שנים רבות.

שרותי מחשוב ותמיכה לשרתים ולתחנות עבודה, מחשוב ענן וגיבוי עסקי

נציג תמיכה במוקד טלפוני

שירותי מחשוב ותמיכה טכנית

שירותי מחשוב ותמיכה לשרתים ולמערכות המחשוב של בית העסק מהווים את עמוד השדרה של הפעילות העסקית לכן חשוב לבחור שותף מחשוב IT כזה שמבין את משמעות ואת חשיבות פעילותה התקינה של מערכת מחשוב הזו.

SRV we know IT מפעילה מנהלי IT וטכנאים מנוסים אשר תודעת השרות והבנת חשיבות אחזקת מערכת המחשוב במצב תקין ויציב הינן מרכיב חשוב בשגרת יומם.
מגוון התפקידים שלנו כחברת שירותי IT ותמיכה כולל ביצוע פעולות מנע, טיפול במערכות המחשוב, מתן מענה לבעיות וחתירה למציאת פתרון מהיר לתקלות.

השירותים שלנו מסופקים ללקוח במגוון דרכים, על פי תסריטי תמיכה שונים – אם בתמיכה טלפונית, השתלטות מרחוק וגם על ידי הגעת מומחה IT לאתר הלקוח.

זמני התגובה בתמיכה בתקלות משתנים בהתאם לחומרת המקרה ובהתאם להסכם מול הלקוח.

הקפדה על שימוש ברכיבי חומרה של החברות הטובות ביותר והקפדה על ביצוע פעולות תחזוקה תקופתיות מקטינה משמעותית את הסיכוי לחוות תקלות משביתות.

היצמדות לפרוטוקולים ולנהלים מאפשרת לנו לספק ריטיינר IT המותאם לכל לקוח.

אבטחת מידע, ניטור ושליטה - ניטור הרשת IDS, IPS, SPI

אילוסטרציה - אבטחת מידע

יבואן Netgate, pfSense

SrvIT מייבאת את מוצרי Netgate לארץ ומספקת להם תמיכה טכנית. שרותי הIT המנוהלים שאנו מספקים נתמכים במערכות ניטור ושליטה מרחוק חדשניות ומתקדמות.

שימוש בכלים טכנולוגים מהשורה הראשונה אשר מנטרים ועוקבים אחר מצב הרשתות ואחר מצב התחזוקה של כל מכשיר המחובר לרשת ולמערך מחשוב הענן מאפשר שליטה טובה ובקרה על בעיות פוטנציאליות במערכת המחשוב של העסק.

מערכות הניטור מיידעות את מומחי הIT שלנו על כל בעיה או שינוי שקורים ברשת של הלקוח ובהרבה מקרים המידע ממערכות הניטור מאפשר מניעת הופעת תקלה על ידי מתן מענה עוד בטרם קרתה התקלה.

ניטור השירותים הפועלים ברשת הינו רובד נוסף במערך השירות, האבטחה והשמירה על רשת המחשבים הפועלים בעסק ומלבד זיהוי עומסים וצווארי בקבוק בנקודות התקשורת, מערכות הניטור מסוגלות להצביע על פעילויות חשודות אשר אינן נגרמות בהכרח על ידי נוזקות, כגון הוצאת מידע מהחברה באופן לא מורשה ועל ידי כך להפעיל מבעוד מועד את הכלים כדי למנוע נזק ועוד …

הקמה, שיקום ותחזוקה לתשתיות תקשורת קווית ואלחוטית

סויטש רשת עם כבלים צבעוניים

SRV we know IT מקימה רשתות תקשורת מהיסוד, כולל פרישת כבלי תשתית בתקנים Cat. 5,6,7, הקמת ארונות תקשורת לחדרי תקשורת ולשרתים והקמת רשתות אלחוטית מאובטחות.
תחזוקה ושיפוץ רשתות קיימות נעשות על ידי בדיקה מקיפה של החיווט הקיים ובדיקת נקודות הקצה ועל ידי שימוש במכשירי בדיקה לתקינות התקשורת דרך התשתית.
שימוש במוצרי תשתית (כבילה, מחברים וכו') באיכות טובה מבטיח עבודה חלקה ויציבה של הרשת ושל מוצרי התקשורת המחוברים אליה לאורך זמן.
שילוב תקשורת אלחוטית מאובטחת בתשתיות חוטיות במקומות הדורשים זאת עשוייה לחסוך עלויות ולאפשר חיבור אינטראנט בין מבנים הממוקמים משני עברי רחוב וכדומה.
ניהול ראוטרים וסוויטצ'ים על ידי מומחי תקשורת מנוסים מונע תקלות תקשורת ומאפשר פעילות תקינה של שירותי הרשת גם כאשר העסק מחובר למחשוב ענן.

מכירת חומרה - שרתים, התקני אבטחה, תחנות עבודה ותוכנה

קולאז' לוגואים יצרנים

נדבך חשוב בהפעלת מערך מחשוב יציב עם שאיפה לאפס תקלות הינו שימוש ברכיבי חומרה איכותיים חדישים ותקינים.

SRV we know IT משתפת פעולה עם יבואני החומרה של מיטב החברות בשוק : Dell, Lenovo, HP, Samsung, Checkpoint, Microsoft, Fortinet, Eset, Asus, Cisco, Intel, LG, Iomega, Toshiba, Western Digital, Seagate ועוד …

שיתוף הפעולה הזה מאפשר אספקת שרתים, תחנות עבודה ורכיבי חומרה באיכות גבוהה ובזמינות טובה לכל מערך מחשוב קיים וכמו כן להקים מערכת מחשוב חדשה אשר תהיה בנויה מהרכיבים הטובים ביותר ואשר יתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכי העסק או החברה – אם בבית העסק בתצורת מחשוב ענן.

שימוש במוצרי מחשוב של חברות מותג מבטיח ללקוחות אחריות לחומרה באתר הלקוח במסלולים שונים על ידי נציגי היבואנים הרשמיים בארץ.

בניה ותחזוקה לאתרי מסחר מקוון מבוססי מערכות ניהול תוכן

ecommerce word illustarted

SRV we know IT מספקת שירותי הקמה ותחזוקה לחנויות מסחר אלקטרוני ולקטלוגי מוצרים באינטרנט. חנויות המסחר האלקטרוניות המוקמות על ידנו פועלות על פלטפורמות מאובטחות וחדשנית ותחזוקתן מתבצעת בשיתוף פעולה עם מיטב ספקי השרות בתחום – ספקי סליקה, ספקי איחסון אתרים וחנויות, מתכנתים ומעצבים גרפים.

החנויות המוקמות ומתוחזקות על ידי החברה שומרות על רמה גבוהה מאוד של אבטחת מידע תוך כדי שימת דגש רב על נוחות שימוש וממשק משתמש קל ונוח לתפעול עבור מפעיל החנות ועל ידידותיות ואופטימיזציה למנועי חיפוש – SEO.

כל החנויות שלנו עברו התאמה לחוק הנגישות החדש והן אף תואמות לכל הדפדפנים הנפוצים כיום.

עסקים הנעזרים בשירותי מחשוב ענן מתקדמים יכולים להרחיב את הפעילות המסחרית על ידי חיבור מערך המחשוב הפועל בענן אל ממשק הרכישה של החנות המקוונת ובכך ליעל ולנצל באופן מירבי את מכלול רכיבי מערכת המחשוב והשרתים כולל מחשוב הענן אשר ברשות הלקוח.

דילוג לתוכן